środa, 4 stycznia 2017

Subtelne otulenie zapachem

Chyba każdy z nas lubi jak nasz dom wypełniony jest przyjemnym, naturalnym i delikatnym zapachem. Dlatego też chciałabym wam przedstawić odświeżacz powietrza, który nie tylko zachwyca zapachem ale i wyglądem. Dzięki swojej skromnej i eleganckiej formie można śmiało powiedzieć, że może stać się ozdobą zarówno tradycyjnych jak i nowoczesnych wnętrz, można go ładnie wkomponować do każdego pomieszczenia w domu jak i nie tylko. 
 A oto i on .....
dekoracyjny odświeżacz powietrza - Pachnąca szafa 
Dekoracyjny odświeżacz powietrza zapakowany jest w zgrabne i kolorowe pudełko wykonane z papieru.  W opakowaniu znajdziemy dziurę w kształcie naszego flakonika co już przed zakupem pozawala nam na wstępne obejrzenie kształtu i wyglądu odświeżacza. 

Wewnątrz znajdziemy szklaną buteleczkę wypełnioną esencjonalnym zapachem oraz 5 ratanowych patyczków sprytnie usztywnionych w pudełku tak aby nie "latały" po całym opakowaniu.  Pojemność naszego odświeżacza to 50 ml. 
 Produkt dostępny jest w następujących wersjach zapachowych:
- Anti-Tabac,
- Biała Herbata z Miętą, 
-Czarna Porzeczka z Marakują, 
-Dziki Bez, Herbaciana Zieleń, 
-Jaśminowa Rosa, 
- Limonka z Owocem Granatu, 
- Różany Ogród.

Sposób użycia jest banalnie prosty należy otworzyć  flakonik i włożyć patyczki do środka, gdy nasiąkną zaczną uwalniać zapach. Pamiętajmy również aby co kilka dni obrócić patyczki do dołu, zanurzając ich drugi koniec we flakonie. 

Zapach uwalnia się do kilku tygodni  w zależności od umiejscowienia flakonika, rozmiaru pomieszczenia a także cyrkulacji powietrza i użytej kompozycji kwiatowej.

Cena produktu ok 13,00 - 16,00 zł
Gdzie kupić? Nie ma z tym wielkiego problemu praktycznie  dostępny jest wszędzie zarówno w niewielkich sklepikach z chemią, drogeriach czy marketach. 

Do przetestowania otrzymałam wersję zapachową białej herbaty z miętą,zapach przypadł mi do gustu jest delikatny i przyjemny a co najważniejsze nie przyprawia mnie o ból głowy. Wielkim plusem jest opakowanie uzupełniające :)

Opakowanie uzupełniające zawiera: 
Saszetkę z płynem, pięć patyczków rattanowych oraz lejek do samodzielnego złożenia. 

Sposób użycia:
Wyjmij patyczki, lejek i saszetkę z opakowania. Złóż lejek. Przetnij saszetkę nożyczkami wzdłuż perforacji i przelej jej zawartość za pomocą lejka do buteleczki po dyfuzerze. Pamiętaj aby zachować środki ostrożności!!! Zawartość przelać najlepiej nad umywalką.
Włóż patyczki do butelki i ciesz się przyjemnym zapachem 😉
 
 Brak komentarzy:

Prześlij komentarz